Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Uzatma Teli Güneş Enerjili Sel Işıkları 200w Hareket Sensörü
| Ürün adı: | Güneş Enerjili Çit Hareket Sensörü Ev Bahçe Led Güneş Işığı |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | Tamamen şarj olduktan 8-10 saat sonra |
| Şarj süresi: | 6 saat |
Alüminyum Güneş Enerjili Açık Sel Işıkları 100W 150W 200W Hareket Sensörü ile Şafağa Yüksek Güçlü Alacakaranlık
| Kalem: | Smd LED Dış Mekan Sel Işık |
|---|---|
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
| Güç: | 30w/60w/100w/150w/200w |
Alüminyum Muhafaza 30w LED Güneş Enerjili Sel Işık Alacakaranlık Şafağa Kadar 12 Saat
| Ürün adı: | Güneş Enerjili Çit Hareket Sensörü Ev Bahçe Led Güneş Işığı |
|---|---|
| Başvuru: | PEYZAJ,led bahçe aydınlatması,dış mekan |
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Güneş Dekorasyon Işığı |
Akıllı İnce Güneş Enerjili Projektörler 100w 200 W 240 W 300 W Şarj Edilebilir RGB
| Başvuru: | PEYZAJ,Garden Square Park,açık |
|---|---|
| kullanım: | Peyzaj Yard Oluk Çatı Kapı Kapı Yolu |
| Çalışma zamanı: | 10-12 Saat (renk değiştirme modu) 8-10 Saat (sabit tek renk mde) |
1000 Lümen Taşınabilir Kare LED Çalışma Işıkları 12v 10w 27w 45w Manyetik Çok Fonksiyonlu
| Şarj Süresi: | 4~5H |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 12 saat |
| ömür: | 50000 saat |
USB Şarj Edilebilir 144W 1500LM Katlanabilir LED Çalışma Işığı
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Düşük Fiyatlı Güneş Yansıtıcı Işık Dış Projector Sel Işığı LED Uzaktan Kumanda Su geçirmez Sel Işığı 40W 60W 120W
| Ürün Adı: | Güneş Taşkın Işık |
|---|---|
| Gövde malzemesi: | Alüminyum |
| Şarj Zamanı: | 6-8 saat. |
4500lm Yüksek Lümen IP67 Güneş Paneli Taşkın Işık 50000h Çalışma Ömrü
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Patlama Önleyici Taşınabilir LED Çalışma Işığı 20000 Lümen 50watt 4 saat Şarj Süresi
| Başvuru: | DEPO,Bahçe,YOL,Kamp,taşınabilir iş kullanımı |
|---|---|
| Malzeme: | Yüksek kaliteli döküm alüminyum alaşım |
| Öğe türü: | patlamaya dayanıklı taşınabilir çalışma lambası |
Bridgelux Smd IP66 200w Kutuplu Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |

