Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
60W Soğuk Beyaz 211.5 * 251.5 * 41mm Güneş Enerjili Sel Işıkları
| Güç: | 20w 30w 60w 100w 200w |
|---|---|
| Çalışma ömrü (saat): | 50000 |
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 170lm/w |
Spor Salonu İçin Patlamaya Dayanıklı 100W 300W Led Solar Sel Işığı
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
170lm / W Pf0.9 100w Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Işın Açısı (°): | 90 |
60 W 100 W 200 W LED Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işık Güvenlikle Çalışan Ticari Peyzaj Sıcak Beyaz
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş voltajı(v): | 6V |
3000k Dış Mekan Güneş Enerjili Taşkın Işıklar LED Kaynağı 100 Watt 200 Watt Dask To Dawn Long Time
| Güç: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Vücut rengi: | Koyu gri |
Bahçe Ledli Güneş Enerjili Sel Işık IP66 Uzaktan Kumanda Pili 100W 200W 300W
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
| Şarj süresi: | 6-8 Saat |
Süper Parlak 100w Açık Otopark Taşkın Işık 3000k 4000k 5000k 17000lm
| güç: | 100W |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Garanti: | 3 YIL |
CRI80 6500K 50 W Solar Dış Mekan Projektör Işıkları Gri ABS LiFePO4 Yüksek Verimlilik
| güç: | 50W |
|---|---|
| hafif form: | Güneş açık sel ışıkları |
| Kontrol metodu: | Işık Kontrolü ve Uzaktan Kumanda |
20w 30w 50w Yüksek Lümen Taşınabilir Led Taşkın Çalışma Kelepçesi USB Şarj Edilebilir
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Uzaktan Kumandalı Çok Fonksiyonlu 200watt LED Solar Sel Işık IP65
| Ürün adı: | led güneş bahçe ışığı |
|---|---|
| Başvuru: | PEYZAJ,Garden Square Park,açık |
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Dekorasyon Güneş Sel Işığı |

