Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Dış Mekan Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası 300W 51000 Lümen CRI80
| Malzeme: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| stil: | Modern |
| kullanım: | Depo, garaj, fabrika, atölye, spor salonu vb. |
170lm / W Mono Solar Dış Mekan Sel Işıkları 50w 100w 200w 300w DC 6V
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Vücut rengi: | Siyah |
| Güç: | 50W/100W/200W/300W |
Monokristal Güneş Enerjili Taşkın Işıklar Bahçe Deposu İçin Uzaktan Kumanda
| Malzeme: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| LED Çip Tipi: | smd 2835 |
Yüksek Güçlü 50W-500W Güneş Enerjili Projektörler, 120 Derece Işık Açısı ve 6000K Soğuk Beyaz LED
| Malzeme: | ABS Gövde |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Güç: | 50W-500W |
LED Güneş Paneli Taşkın Işık 100Watt 200Watt 300Watt Açık Peyzaj Projektör Lambası
| Işık Tipi: | Güneş, Enerji Tasarrufu, LED |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP65 |
| Güneş paneli: | Monokristal Silikon |
LED 400W AC220V Reflektör Taşkın Işık IP65 Su Geçirmez Dış Aydınlatma Bahçe Meydanı Spot Işığı
| aydınlatma açısı: | 120 |
|---|---|
| Lamba gövdesi malzemesi: | alüminyum |
| Taşıma Paketi: | Deniz / Hava / Ekspres |
100w 150w 200w LED Güneş Enerjili Taşkın Işıklar Depo Yere Monte Uzaktan Kumandalı
| Yonga: | smd2835 |
|---|---|
| Giriş: | DC6V |
| aydınlık: | 160 lm/ağırlık |
LED Şarjlı Güneş Enerjili Projektörler Spor Sahası Park Güvenliği
| Işık Tipi: | Güneş |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP65 |
| Güneş paneli: | Monokristal Silikon |
PC Lens Yayılan Su Geçirmez LED Sokak Lambası 120 ° Işın Açısı Yüksek Lümenli LED Boncuklar
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| güç: | 150W |

