Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Brigdelux 5050 100W 170lm/W Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
20w 40w 48w Taşınabilir LED Çalışma Işığı Garaj Yapısı Açık Yanıp Sönen Braket Akülü
| Güç: | 100W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | Sıcak beyaz |
| Şartname: | 211.5*251.5*41mm |
Hareket Sensörü Sıcak Beyaz ile Ra80 Ultra İnce Güneş Dış Mekan Sel Işıkları
| Ürün adı: | Süper İnce Solar LED Sel Işık |
|---|---|
| Güç: | 50W/100W/200W/300W |
| Malzeme: | Yüksek kaliteli döküm alüminyum alaşım |
451.5*174.5*70mm 170lm/W 30W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları sokak lambaları güneş enerjili ticari sınıf
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yüksek Lümenli Taşınabilir 100watt Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Yol Açık Suya Dayanıklı 170lm / W Güneş Enerjili Led Sokak Lambaları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yürüyüş Yolu Yol Otopark Alanı Yüksek Verimli 6500K 60w Solar Led Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP Derecesi: | IP65 Su Geçirmez |
Otomatik Yoğunluk Kontrollü 170lm / w 20w Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Öğe türü: | güneş sokak lambaları |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, dış mekan, farklı durum, bahçe vb. |
| aydınlık: | 170 lm/W |
Bahçe LED Güneş Enerjili Sel Işıkları 30w 60w 100w Süper Parlak Güvenlik Uzun Ömürlü IP67
| Tip: | Güneş Enerjili Sel Işıkları |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı (CCT): | 3000~6500k |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
100 Watt Solar Dış Mekan Sel Işıkları Bahçe Entegre Sensörü Şafağa Kadar Otomatik Alacakaranlık
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Anma gücü: | 100W 120W 200W |
| Ürün adı: | PC Lens SMD LED Solar Sel Işığı |

