Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
EMC 30w 60w SMD3030 Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Yüksek Parlaklık Suya Dayanıklı IP67 200w Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
CRI80 Taşınabilir 100w Şarj Edilebilir Led Çalışma Işığı
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Su geçirmez Güneş Enerjili Sel Işıkları 200 W 110 lm / W 6000K 50000hrs Ömrü
| güç: | 200w |
|---|---|
| aydınlık: | 100-110 lm/W |
| Lamba Işık Akısı(lm): | 20000lm |
100w Yüksek Güçlü LED Güneş Sel Işıkları, Hareket Sensörlü Açık Hava Alacakaranlığından Şafağa
| LED Gücü: | 100w/200w/300w |
|---|---|
| LED Işık Akısı: | 170lm/w |
| ŞNT: | 3000K-6000K |
Sensörlü SMD LED Güneş Taşkın Işık 30W 60W 100W 200W Sel Lambası
| Lamba gövdesi malzemesi: | ABS/Alüminyum |
|---|---|
| Lamba Işık Akısı(lm): | 1000 |
| Çalışma sıcaklığı(℃): | -20-50 |
100 Watt Dış Mekan Güneş Enerjili Taşkın Işık Isı Dağılımı Kabuğu 170lm / w
| Kabuk Tipi: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| güç: | 100W |
Yüksek Güç Modülü Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası Dış Mekan 70Ra 100watt
| Güç: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| LED Çip: | 2835LED |
| Giriş gerilimi: | AC100-240V |
Ra70 2700k Güneş enerjisi ile çalışan LED sokak lambaları Her hava koşuluna karşı ısı ve donlara dayanıklı
| Uygulama: | MANZARA |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| SKK: | 2700-6500K |
Yüksek Lümenli Aydınlatma Ip66 300w Halkalı Solar Projektör
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | LED |

