Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
CE 80Ra 144w Katlanabilir Acil Çalışma Işığı 2700 ~ 6500K Mobil Şarj
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Enerji Tasarruflu Solar Sel Işık 200W Süper Parlak Açık Peyzaj Led Projektör
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın açısı(°): | 90*130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Entegre Solar Sel Işığı 30W Yüksek Lümen Dış Mekan Peyzaj Aydınlatması
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın açısı(°): | 90*130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
SMD 2835 LED Güneş Enerjili Taşkın Işıklar 100 W Yüksek Güçlü Suya Dayanıklı Uzun Ömür
| Hafif seri: | TK09 GÜNEŞ enerjili projektör |
|---|---|
| Güç: | 100W |
| Gövde Malzemesi: | Yüksek kaliteli ABS |
Su geçirmez 30W 172 * 201 * 41mm Güneş Enerjili Sel Işıkları
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Ip65 ABS Dış Mekan LED Güneş Taşkın Işık 30w 40w 80w 100w 200w Projektör
| kontrol modu: | Işık kontrolü + uzaktan kumanda + zaman kontrolü |
|---|---|
| Maske Malzemesi: | bilgisayar |
| Renk: | Siyah |
Alüminyum Gövde Kavisli 58 İnç 50W Taşkın Işık Dış Mekan Metal Halide Spor Led Projektör
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP65 Su Geçirmez |
| Renk: | Gümüş |
80CRI 240V 200 W Noel Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Kablolama Yok 6500K 30W Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
6M 80M Kutuplu Entegre IP67 80W 90W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |

