Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
IP66 Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları 100W
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
30W 60W 100W Sıfır Karbon Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Basketbol Sahası için 150W 400W Ip65 Hareket Sensörü Açık Sel Ampulleri
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| Uygulama: | Bahçe, PEYZAJ, Kare, Dış Aydınlatma |
IP65 130lm / w 100W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Uzaktan Kumandalı Yüksek Aydınlık 6500K ile Bahçe LED Solar Açık Sel Işıkları
| Ürün adı: | IP65 dış mekan 25W 40W 60W 100W güneş ledli projektörler |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -20 - 50 |
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 170lm/w |
KCD Yüksek güç IP65 Dikdörtgen Aydınlatılabilir En Çok Satılan Bahçe Açık Hava Fenerleri 6500k LED Fırtına Işık gri renk
| Ürün adı: | IK03-E 300W |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| THD: | <%12 |
170lm/w Solar Dış Mekan Sel Işıkları Depo Bahçe RGB 50w 60w
| Öğe türü: | Güneş Dış Mekan Sel Işıkları |
|---|---|
| Ürün adı: | IP65 dış mekan 25W 40W 60W 100W güneş ledli projektörler |
| Güç: | 50w/100w/150w |
25 watt 40 watt 60 watt 100 watt Güneş Enerjili Taşkın Işıklar Entegre Dış Mekan Sel Lambası
| Ürün adı: | Alüminyum alaşımlı güneş sel ışık |
|---|---|
| konut malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Şarj süresi: | 6-8h |
Su geçirmez Dış LED floodlight
| Warranty: | 3 years |
|---|---|
| Working temperature(℃): | -20 - 50 |
| Application: | Outdoor |

