Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
170lm / w Hareket Sensörlü Güneş Enerjili Sel Işıkları Bahçe Alacakaranlıktan Şafağa Güvenlik
| LED ışık kaynağı: | SMD5730 |
|---|---|
| Öğe türü: | güneş sel ışıkları |
| Güç: | 60W |
KCD Su geçirmez IP65 Yüksek Lumen Spor Salonu Bahçe Stadyumu Ağır Güçlü 30w 50w 100w 200w 300w Dışarıda LED Güneş Fırtınası Işığı
| Enerji tipi: | Güneş enerjisi |
|---|---|
| Ev materyalleri: | ABS |
| Bombardıman Rengi: | Siyah gri |
Açık Suya Dayanıklı Ip67 Led 4500lm 150w Güneş Paneli Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Şarj Edilebilir 144W 20000 Lümen Standı 360 ° Dönen Klipsli Suya Dayanıklı LED Çalışma Işığı IP65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP65 170lm / W Güneş Suya Dayanıklı LED Sokak Lambaları 50w 200w
| Aydınlatma çözümleri servisi: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 6V |
6V güneş enerjisi ile çalışan sel lambaları ışık sensörü uzaktan kumanda 2700-6500K ile
| Voltaj: | 6V |
|---|---|
| uzaktan kumanda: | - Evet. |
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
IP65 Sokak Aydınlatması 200W Güneş Paneli Taşkın Işık 80lm / w
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC200-240V |
Süper Parlak 60W 190 * 219.5 * 45mm Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 170 |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 5V |
Yüksek Lümen 70000 Lümen Toz Geçirmez Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 170 |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 5V |
Su Geçirmez 100 Watt 150 Watt Solar Dış Mekan Sel Işıkları
| IP derecelendirme: | IP66 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 |
| Led ışık kaynağı: | LED |

