Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Taşınabilir Stadyum Modüler 400w 200w LED Taşkın Işık 90 ° Işın Açısı
| Ürün adı: | Bahçe Zemin Sel Işıkları |
|---|---|
| sürücü: | iyi demek |
| Giriş gerilimi: | 100-240VAC |
IP65 Dış Mekan Acil Sel Işık Cob 18v 18w led Çalışma Işığı led çalışma ışığı şarj edilebilir, ayarlanabilir parlaklık rech
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
24000 Lümen Dış Mekan 200w LED Taşkın Işık İyi Isı Emme 80 CRI 120° Derece 320 Led Boncuk
| Güç: | 200w |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 120LM/W |
| Lümen Akısı: | 24000 lm |
Sensör Endüstriyel 150w Solar LED Sel Işıkları 6500K SMD 2835
| Işık Tipi: | Güneş, Enerji Tasarrufu, LED |
|---|---|
| Güneş paneli: | Monokristal Silikon |
| Malzeme: | Alüminyum |
100w 150w Alüminyum Dış Mekan LED Sokak Lambaları Kutuplu Modüler SMD Modern Akıllı
| Ürün adı: | Çin Tedarikçisi 60W Alüminyum Döküm Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Led ışık kaynağı: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| Malzeme: | Alüminyum gövde |
Voleybol Kortu için Yüksek Parlaklık 200w LED Sel IşıkKCD Yüksek Parlaklık IP65 Su Geçirmez ABS 2000K 24V 100W 120W 160
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
Modüler RGB LED Projektör 200w 300w 400w Deniz Projektörü Eşdeğeri Spor Aydınlatma
| Güç: | 50W/100W/150W/200W/250W/300w |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı gövde |
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 90 |
LiFeO4 5AH 30AH LED Fırtına Işığı 6V Dış Yapı Işığı için
| LED Işık Akışı: | 170 lm/ağırlık |
|---|---|
| Pil Türü: | LiFeO4 5AH-30AH |
| LED lamba: | 2835LED |
KCD 30w 50w 100w 200w 300w 600w En parlak lens Slim Dusk To Dawn Dışarıdaki IP65 Bahçe Güneş enerjisiyle çalışan RGB LED Fırtına Işığı
| Enerji tipi: | Güneş enerjisi |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Alüminyum |
| Bombardıman Rengi: | Siyah |
IP65 Dış Mekan Akülü Sel Işığı Taşınabilir USB ile Şarj Edilir
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |

