Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Uzaktan kumanda Entegre Dış LED Sokak Işığı 300Watt 400Watt Güneş Sokak Işığı Büyük Pille Hepsi Birde
| Ürün Adı: | Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 6500K Soğuk Beyaz |
| Lamba gövde malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
120 ° Işın Açısı ile Çok Fonksiyonlu Dış Mekan LED Çalışma Işığı 100W Katlanabilir Döndürülebilir
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Temperli Cam Mercek 80-90lm / W 200W LED Taşkın Işıklar Yüksek Lümen Ayarlanabilir 180 Derece
| güç: | 200w |
|---|---|
| Işık verimi: | 80-90lm/ağırlık |
| Lümen Akısı: | 16000-18000lm |
120° Işın Açısı 200W LED Projektör 22000lm IP65 180° Ayarlanabilir Enerji Tasarrufu
| güç: | 200w |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 100-110lm/W |
| Lümen: | 20000-22000lm |
Dışarısı için güneş ışığı LED sel ışığı 50w 100w 200w 300w 400w 500w
| Garanti: | 5 yıl |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 130lm/W |
| Watt: | 200w |
150W ultra ince LED sel ışığı - Yüksek parlaklık, dayanıklı alüminyum yapısı, çok yönlü kullanım - Üstün dış mekan aydınlatması için indirimli fiyat
| Vattlık: | 150w |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 90-100/130-140lm/W |
| Renk: | Siyah |
Siyah Gövde 17000 Lümen Açık Güneş Taşkın Işıkları 50w 100w 200w 300w IP65
| güç: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvin: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garanti: | 3 yıl |
OEM ODM 220V 150Watt Dış Mekan LED Sokak Lambaları su geçirmez IP65 dönebilen marka cips
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
50W Yüksek Lümenli LED Çalışma Işığı 360 ° Dönebilen Katlanabilir Geri Çekilebilir USB Şarj
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Spor Sahası Açık Su Geçirmez IP67 Alüminyum 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 300w Smd Led Taşkın Işık
| Malzeme: | Alüminyum Ev + PC Len |
|---|---|
| Renk: | Gün Işığı Beyazı/Sıcak Beyaz/Soğuk Beyaz |
| güç: | 10W/20W/30W/50W/100W/150W/200W |

