Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Açık Stadyum Reflektörü Led Taşkın Işık 30W 50W 100W 200W Su Geçirmez Projektör
| Başvuru: | PEYZAJ, Bahçe Tema Parkı Yolu |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı (cct): | 2700-6500K |
| Aydınlatma Çözümü: | DOB |
3CCT Selectable LED Flood Light with 180° Adjustable Angle and IK07 Impact Resistant for Outdoor Use
| Ürün adı: | IK03-EC |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Su geçirmez IP65 200W LED Taşkın Işık Dış Mekan 100lm / W Işık Verimliliği
| Garanti: | 5 yıl |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 100LM/W |
| güç: | 200w |
30W 50W 100W 300W 500W LED Güneş Fırtınası Dışarıdaki IP65 Fırtınalı Işık
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Şarj Zamanı: | 6-8 saat |
| Renk sıcaklığı: | Sıcak Beyaz |
Yüksek Performanslı LED Fırtına Işığı - Ultra Parlak, Yüksek Lumen Çıktısı, Dayanıklı ve Isıya Dirençli, Üst Kalite
| Productname: | IK03-E2 |
|---|---|
| Warranty: | 5 years |
| Thd: | <12% |
SMD 3030 Dış Mekan LED Sokak Lambaları 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v Halka Açık Alan İçin
| Gerilim: | AC85-265V |
|---|---|
| RA/CRI: | ≥80 |
| Fasulye açısı: | 60*140° |
Güvenlik Spotlight IP65 Su geçirmez Sıcak Satış Led Sel Işığı Bahçe Caddesi Duvarı için Hareket Algılayıcı ile Alüminyum Konut
| Ürün adı: | LED Projektör Işıkları |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 35000 saat |
| Özellik: | Korozyona dayanıklı, Basınca dayanıklı |
Ultra İnce Mini IP65 200w LED Sel Işığı sıcak beyaz Geniş aralıklı pozlama
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
|---|---|
| Giriş voltajı(v): | AC 85-265V |
| Uygulama: | Bahçe |
Güneş 30W 50W 100W 150W Dış Mekan LED Sokak Lambaları
| Başvuru: | YOL,Otoyol,dış mekan,avlu,Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
USB Şarj Edilebilir Kare Porable LED Çalışma Işığı EMC Standardı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |

