Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Bahçe Led Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları 100 Watt IP65 Güneş Enerjili
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Proje Kurulumu |
Soğuk Beyaz Cri85 Alüminyum 200 Watt Solar Taşkın Işık
| IP derecelendirme: | IP 65 Su Geçirmez |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Açık Bahçe Güvenliği Solar Sel Işığı 50W Yüksek Lümenli Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Etkinliği (lm/w): | 80 |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
İnce Süper Parlak Korunabilir Güneş Sel Işık Spor Zemin Depo Dış Mekan LED Projektör
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın açısı(°): | 90*130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
170lm/W Solar Açık Sel Işıkları yüksek lümen led projektör yanıp sönen ampul 150 watt
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Yüksek Lümenli Dış Mekan Suya Dayanıklı 100W 200W 300W Güneş Sel Işığı 6500k CCT
| Tip: | Dış mekan led projektör |
|---|---|
| LED Çip: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
SMD Yüksek Parlaklık Güneş Sel Işık 200W Uzaktan Kumanda Bahçe Led Projektör
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Etkinliği (lm/w): | 80 |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
Pil IP65 50w 1100w 50w 200w ile Açık Led Güneş Sokak Lambası Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
Uzun Mesafe 20W 30W 50W 100W İnşaat Sel Işık Toptan fiyat hepsi bir arada led projektör
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| renk: | Gümüş |
Toptan Fiyat Projector Lamp Outdoor Long Range 500w Solar Flood Light bahçe ev kullanımı için su geçirmez
| Kabuk malzemesi: | yüksek kaliteli alüminyum gövde |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
| Vattlık: | 500W |

