Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
Alüminyum ABS 150lm/w Ra85 Güneş Enerjili Projektörler
| IP derecelendirme: | IP 65 Su Geçirmez |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Akıllı Sensör SMD2835 Dış Mekan Sel Işığı 50W Yüksek Lümen
| Tip: | Dış mekan led projektör |
|---|---|
| LED Çip: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum |
SMD2835 Enerji Tasarruflu Güvenlik Solar Sel Işığı 200W Yüksek Lümenli Alüminyum Gövde
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Etkinliği (lm/w): | 80 |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
Yüksek parlaklıklı güneş enerjisi ile çalışan sel lambaları 170LM/W Park yeri için
| uzaktan kumanda: | - Evet. |
|---|---|
| Pil Türü: | LiFeO4 5AH-30AH |
| Lümen: | 170 lm/ağırlık |
Bahçe için 170lm / w Ip66 300w Solar Açık Sel Işıkları
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Su geçirmez Sınıf: | IP65 |
| Işın Açısı (°): | 90 ° |
LED Güneş Fırtına Işığı Su geçirmez IP65, Düzenlenebilir Açı, Kalıcı Kabuk Tasarımı ile Yüksek Parlaklık, Dışarıya İdeal
| Kabuk malzemesi: | yüksek kaliteli alüminyum gövde |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
| Ürün: | Smd LED Dış Mekan Taşkın Işık |
IP65 Döküm Alüminyum Muhafaza 30W Solar Sel Işık sınıfı A+ güneş pili yüksek güçlü bahçe kullanımı ışığı
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Bridgelux Chip 6500k 30w Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları, Açma Kapatma Anahtarlı IP65 su geçirmez dış mekan bahçe lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 170 |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 5V |
Toptan fiyat Projector Lamp Outdoor Long Range 10w 25w 40w 60w 100w 200w 300w Solar LED Modular Flood Light
| Kabuk malzemesi: | yüksek kaliteli alüminyum gövde |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
| Ürün: | Smd LED Dış Mekan Taşkın Işık |

