Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
6500K Güneş Dış Su Fırtınası Işıklar Akşamdan Şafak'a Güvenlik Hareket Sensörleri 500w 1000w
| Ürün Adı: | Dışarıdaki güneş ışığı |
|---|---|
| ışık tipi: | güneş LED'i |
| Renk sıcaklığı: | 6500K Soğuk Beyaz |
Su geçirmez 30W 172 * 201 * 41mm Güneş Enerjili Sel Işıkları
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Alüminyum ABS 150lm/w Ra85 Güneş Enerjili Projektörler
| IP derecelendirme: | IP 65 Su Geçirmez |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
IP66 150W 100W 60W 30W Uzaktan Kumandalı Solar Taşkın Işık
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Spor Salonu İçin Patlamaya Dayanıklı 100W 300W Led Solar Sel Işığı
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Düşük Profilli Konut LED Dış Taşkın Işıkları Kısılabilir Renk Değiştirme 50 Watt 100 Watt
| LED Taşkın Aydınlatma Gücü: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| LED Sürücü: | Led sürücü/ 0-10v led karartma sürücü/ Dali Karartma led sürücü |
| Giriş gerilimi: | AC85-265V, 50/60HZ |
CRI80 6500K 50 W Solar Dış Mekan Projektör Işıkları Gri ABS LiFePO4 Yüksek Verimlilik
| güç: | 50W |
|---|---|
| hafif form: | Güneş açık sel ışıkları |
| Kontrol metodu: | Işık Kontrolü ve Uzaktan Kumanda |
200W Ip65 Şarj Edilebilir Led Solar Dusk To Dawn Projektör su geçirmez bahçe için süper parlak
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| Işın Açısı (°): | 120 |
Bridgelux Chip 6500k 30w Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları, Açma Kapatma Anahtarlı IP65 su geçirmez dış mekan bahçe lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 170 |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 5V |
Bahçe Led Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları 100 Watt IP65 Güneş Enerjili
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Proje Kurulumu |

