Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ integrated led street lights ip65 ] eşleşme 130 Ürünler.
Sokak Işığı Ip65 Dış Su geçirmez Güneş Işığı 400w Entegre All In One Led Güneş Sokak Işığı Görüntülebilir pil
| Çizgi açısı: | 90° |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Su geçirmez Patlama Dayanıklı Dışarı 60w 100w 150w 200w Yüksek Kalite Alüminyum Lifepo4 Pil 6500k Güneş Sokak Işığı
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Karayolu Kamu Yolu Güneş Sokak Lambası 30w 90w 200w Alüminyum Alaşımlı IP65 6000k
| Ömür: | >50000 saat |
|---|---|
| LED Taşkın Aydınlatma Garantisi: | 3 yıl |
| Çalışma modu: | PIR sensörü ve ışık kontrolü |
KCD LED güneş sokak lambası güneş panelini altındaki dış liFePo4 lityum pil ile güneş sokak lambası
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
KCD LED güneş sokak lambası güneş panelini altındaki dış liFePo4 lityum pil ile güneş sokak lambası
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Yüksek kaliteli Su Geçirmez IP65 60W 100W Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| Uygulama: | Yol |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Bölünmüş Tip Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası Alüminyum Alaşımlı 1000w Şafağa Alacakaranlık
| Ürün adı: | Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası |
|---|---|
| LED lamba: | 12V/12W Yüksek Lümen |
| pil: | 8AH LiFePO4 12.8V Lityum pil |
SMD 2835 KCD Enerjili LED Sokak Lampuları Tümü Birde IP65 Dışarıda 50w 100w 150w 200w 300w 2000 Watt Güneş Sokak Işığı
| Güneş paneli: | MONO güneş paneli |
|---|---|
| LED Çip Tipi: | smd 2835 |
| Garanti: | 3 yıl |
İnce DOB AC85-265V 300w Dış Mekan LED Projektör Işıkları Suya Dayanıklı
| Özel özellik: | Enerji Verimli |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum döküm |
| Aydınlatma Çözümü: | DOB |

