Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ integrated led street lights ip65 ] eşleşme 130 Ürünler.
100w 150w 200w Ip65 Entegre Led Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Yüksek Güçlü IP65 dış mekan su geçirmez hepsi bir arada 100W LED güneş sokak lambası
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Alüminyum Lityum Pil 2700k Solar Sokak Işık Şarj Kontrol Cihazı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
Hepsi Bir Arada Yüksek Güçlü Sokak Lambası 200w 300w 400w LiFePO4 Entegre Güneş Paneli Sistemi
| Ürün adı: | ABS hepsi bir arada güneş sokak lambası |
|---|---|
| LED Gücü: | 200W/300W/400W |
| ŞNT(K): | 3000K~3500K(sıcak beyaz)/ 6000K-6500K(soğuk beyaz) |
Hareket Sensörü Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası Entegre 2700-6500K SMD Boncukları 170lm/W
| Ürün Adı: | Entegre Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası |
|---|---|
| SKK: | 3000K/4000K/6500K |
| IP oranı: | IP65 Suya Dayanıklı Dış Mekan |
20 W 30 W 60 W Yüksek Güçlü Solar Sokak Lambası LED Yol lambası Gün Işığı Kontrolü
| Ürün adı: | Entegre LED Solar Sokak Lambası Solar LED Işık |
|---|---|
| Güç: | 100w/200w/300w/400w |
| anahtar kelime: | Lamba Yüksek Lümen Dış Mekan LED Solar Sokak Lambası |
100W 200W 300W LED Güneş Sokak Işığı Hepsi Birde Entegre 170lm / W Verimlilik PC Lens
| Ürün Türü: | Hepsi Bir Arada Yüksek Güçlü LED Solar Sokak Lambası |
|---|---|
| Vattlık: | 100W |
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
Pil 300w 500w 1000w Akıllı Dış Mekan Sistemi ile Hepsi İki LED Güneş Enerjisi Sokak Lambası
| Ürün adı: | su geçirmez smd 20w 40w 60w güneş led sokak lambası |
|---|---|
| Güneş paneli: | Güneş enerjisi Mono kristal güneş paneli |
| LED Miktarı: | 30 adet 5050 |
Patlamaya Dayanıklı Lityum Pil 34000lm Güneş Paneli Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Akıllı Alüminyum Gövde 50000h 30w Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| Öğe türü: | Sokak ışıkları |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| CRI (Ra>): | 90 |

