Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ explosion proof high bay light ] eşleşme 28 Ürünler.
Ucuz patlamaya dayanıklı yüksek bay ışık armatürü IP65 Koruma Sınıfı Performans için Dış LED Fırtına Işıkları
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Özellik: | İyi ısı dağılımı |
IP66 İzole edilmiş depo patlama geçirmez ufo LED yüksek bay ışık 50w 100w 150w 200w patlama geçirmez LED ışık
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED yüksek tavan ışığı |
| Açı: | 120° |
Patlama Korumalı Endüstriyel Yüksek Bay Işık 150W Yüksek Parlaklık
| Giriş Voltajı (V): | 220-240V |
|---|---|
| Lamba Işık Akısı(lm): | 100-110lm/w |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP66 İzole edilmiş depo patlama geçirmez ufo LED yüksek bay ışık 50w 100w 150w 200w patlama geçirmez LED ışık
| Işık çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Renk sıcaklığı (cct): | 2700-6500K |
Gymnasium Endüstriyel Depo için Yüksek Lümen Yüksek Bay Işık 150W Patlamaya Dayanıklı LED Işık
| Giriş Voltajı (V): | 220-240V |
|---|---|
| Lamba Işık Akısı(lm): | 100-110lm/w |
| CRI (Ra>): | 80 |
Patlama Korumalı Endüstriyel UFO Metal Halide Yüksek Bay Işıkları 50W
| Ra>: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃): | -20-50 |
| Çalışma ömrü (saat): | 50000 |
Ölçme Alüminyum 100w 150w 200w LED Yüksek Körfez Işıkları Çeşitli için
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Açı: | 60°/90°/120° |
| Üretim Yeri: | FOSHAN/GUANGZHOU/SHENZHEN |
Alüminyum UFO Yüksek Bay Işık 6KV Patlama Kanıtlı Aşınma Koruma
| Voltaj: | AC85-265V |
|---|---|
| çalışma saatleri: | 50000 |
| Topraklama Koruması: | M4 (İç ve Dış Topraklama Cıvataları) |
Patlama Korumalı Depo 200W LED Yüksek Bay Işıkları Süper Parlak 130-150lm / W Alüminyum
| güç: | 200w |
|---|---|
| Yeterlik: | 130-150LM/W |
| Lümen Aralığı: | 26000-30000lm |
Super LED Geniş Baylight Parlaklık Ticari Endüstri 100 150 200 Watt UFO High Bay Light
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Açı: | 90° |
| Üretim Yeri: | Foshan/Guangzhou |

