Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ explosion proof high bay light ] eşleşme 28 Ürünler.
Depo Dışarıdaki IP65 Su geçirmez Yüksek Lümens 180w 200w 250w 300w 120 derece UFO LED Yüksek Körfez Işığı
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Açı: | 90° |
| Üretim Yeri: | Foşan |
150W 200W 240W 300W 400W CCT Güç Düzenlenebilir IP65 Endüstriyel Ticari Yüksek Bay Fener Depo Dükkanı LED Yüksek Bay Işık
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Açı: | 90° |
| Üretim Yeri: | Foşan |
HIGH BAY LIGHT CCT Güç Düzenlenebilir IP65 Endüstriyel Ticari Yüksek Körfez Aygıtları Depo Dükkanı LED Yüksek Körfez Işığı
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Açı: | 90° |
| Üretim Yeri: | Foşan |
Depo Lineer UFO Led Yüksek Bay Işık 50 Watt 150 Watt Smd IP65 Patlama Korumalı Lambalar
| Giriş gerilimi: | AC 85~265V |
|---|---|
| LED Tipi: | SMD2835 |
| Işık Akısı(lm): | 6500-26000lm |
I Sınıf Endüstriyel LED Yüksek Körfez Işığı 300W 6KV Enerji Verimliliği
| Güç: | 100W/150W/200W/300W |
|---|---|
| Dalgalanma koruması: | 6KV |
| Güç faktörü: | ≥0,9 |
KCD PC Kapak Yüksek Lumen Süper Parlak Patlama Kanıtı Spor Salonu Depo IP65 LED Doğrusal yüksek bay ışık
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (cct): | 5000K (Gün Işığı) |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP65 UFO LED Yüksek Bay Işık
| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 2700-6500K |
| CRI (Ra>): | 80 |
UFO Patlamaya Dayanıklı SMD 200 Watt Led Aydınlatma Yüksek Bay
| Giriş Gerilimi (V): | 220-240 |
|---|---|
| Lamba Işık Akısı (lm): | 100-110lm w / |
| CRI (Ra>): | 80 |
Depo için 100w 150w 200w Yüksek Bay güneş hareket sensörü projektör sel ışık Patlama Korumalı
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| IP derecelendirme: | IP65 |
Ucuz LED Endüstriyel Işık Koleksiyonu. Kişiselleştirme Hizmetleriyle Çeşitli Çözümler. Yüksek Kalite ve Hızlı Teslimat.
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Açı: | 90°-120° |
| Üretim Yeri: | Foşan |

