Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ die cast aluminum street light 50w ] eşleşme 141 Ürünler.
Yüksek Lümenli Taşınabilir 100watt Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
IP67 Süper Parlaklık Güneş Sokak Lambası 100W Dış Mekan Şarj Edilebilir LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | DC 12V |
Kcd Süper Parlaklık Ip67 Güneş Sokak Lambası 100w 150w 200w 300w 500w Kutuplu
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
Hareket Sensörlü IP66 Suya Dayanıklı Akıllı Sokak Lambası 30W Yüksek Parlaklık
| Başvuru: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Güneş Paneli ile Suya Dayanıklı Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Yüksek Lümenli
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
KCD Otomatik Geri Düzeltme Akıllı Yüksek Kaliteli AC Enerji Dış Bahçe 220v 40w 65w 80w 90w 150w 200w COB LED Sokak Işığı
| Uygulama: | LED sokak lambası |
|---|---|
| Su geçirmez derecesi: | IP65 |
| Hizmet Hayatı: | >50000 saat |
Korozyon Önleyici Ip67 EMC 20000 Lümen Şarj Edilebilir Sokak Lambası 30W 50W 100W 150W 200W dış mekan yüksek güçlü ışık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
90 Derece 10kv Dalgalanma 25 Watt Suya Dayanıklı Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
Karayolu Otoyolu için 120lm / W 24000 Lümen Dış Mekan LED Sokak Lambaları
| Model numarası: | RL 200W |
|---|---|
| Güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Su geçirmez sınıf: | IP 65 su geçirmez dış mekan |
30000h Expressway 2700K Su Geçirmez Led Sokak Lambası
| Ürün adı: | 200w Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Malzeme: | Alüminyum |

