Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ die cast aluminum street light 50w ] eşleşme 141 Ürünler.
Uzaktan Kumandalı Döküm Alüminyum Sokak Lambası 50W Dış Mekan
| İsim: | SMD Modüler LED Sokak Lambası |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
| Uygulama: | PEYZAJ, Kentsel Yol |
Döküm Alüminyum IP65 Suya Dayanıklı Sokak Lambası 50W Yüksek Lunmen
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
Hepsi Bir Arada Entegre Güneş Enerjili Sokak Lambası 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Dış Mekan Pilli
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Döküm Alüminyum Akıllı Sokak Lambası 50W Patlama Korumalı Dış Mekan Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
Döküm Alüminyum 5000lm 50w Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Bahçe Yolu için 50W 100W 150W 200W Led Sokak Lambası IP65 Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
Akıllı Pas Korumalı Dış Mekan LED Sokak Lambaları 30W 50W 100W 150W
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm Akıllı Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
120lm/w Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası 50watt 100watt 150watt Alüminyum Muhafaza
| Öğe türü: | Sokak ışıkları |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, Karayolu, açık, bahçe |
| anahtar kelime: | optik lens dış mekan 20w/30w/50w/100w led sokak lambası |
Kare KCD 40w 50w Led Mısır Ampul Dış Mekan Sokak Lambası 220v
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |

