Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ garden outdoor led flood lights ] eşleşme 345 Ürünler.
SMD2835 Dış Mekan LED Sel Işıkları
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
IP65 20W 30W 50W SMD2835 Dış Mekan LED Sel Işıkları yüksek güçlü süper parlak su geçirmez her yerde 100 watt kullanım
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
IP65 derecelendirilmiş Bahçe Evi için Dış LED Sel Fenerleri Yüksek Parlaklıklı Lamba
| Ürün adı: | LED Projektör Işıkları |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 35000 saat |
| Güç: | 300W |
İnce IP56 100W 247 * 293 * 41mm Dış Mekan LED Sel Işıkları
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| renk: | Gümüş |
Bölge için KCD Metal Halide Meydanı 100w Dış Mekan LED Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Su geçirmez 3000 Lümen Mikrodalga Dış Mekan LED Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Suya Dayanıklı Dış Mekan LED Projektörler 100 W 150 W 200 W Bahçe İçin
| Öğe türü: | Sel Işıkları |
|---|---|
| LED ışık kaynağı: | SMD |
| Işın Açısı(°): | 120 Derece |
50w 70w 100w 5600lm Smd Dış Mekan LED Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
120 Derece Açı 4500lm Dış Mekan LED Sel Işıkları 50W
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 90 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Spor Gömme SMD2835 100w Dış Mekan LED Sel Işıkları su geçirmez IP65 süper parlak ışıklı 150 watt
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |

