Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ explosion proof outdoor led flood lights ] eşleşme 33 Ürünler.
Patlama Korumalı IK08 Elektrikli EK03 Dış Mekan LED Projektör Işıkları Yüksek Verimlilik 100-110lm / W
| Garanti: | 5 yıl |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 100-110lm/W |
| güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
CRI80 Dış Mekan LED Projektörler 100w Alüminyum Muhafaza Akıllı Patlama Korumalı Taşınabilir
| Başvuru: | Manzara |
|---|---|
| Lamba Işık Akısı(lm): | 9000 |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
Gri 200W LED Taşkın Işık AC 85-265v Patlama Korumalı Elektronik Dış Mekan Çalışma Projektörü
| Tip: | LED Taşkın Işık |
|---|---|
| Seri: | AK |
| Güç: | 200w |
Su geçirmez 3000 Lümen Mikrodalga Dış Mekan LED Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı 80lm / W 200w 100w dış mekan LED Taşkın Işık IP65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Ucuz patlamaya dayanıklı yüksek bay ışık armatürü IP65 Koruma Sınıfı Performans için Dış LED Fırtına Işıkları
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Özellik: | İyi ısı dağılımı |
Cri80 Dış Mekan LED Projektörler IP65 Yüksek Güç 100 W 150 W 200 W
| Ürün adı: | yüksek lümen patlamaya dayanıklı taşınabilir smd led ince projektör |
|---|---|
| Başvuru: | Otoyol, avlu, yol, dış mekan vb. |
| Işık kaynağı: | CREE LED'leri veya Özelleştirilmiş |
Hareket Sensörü Patlama Korumalı 20w Projektör Dış Mekan IP65 Su Geçirmez
| Tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Taşkın Işık |
|---|---|
| Giriş voltajı(v): | AC 85-265V |
| Cri (ra>): | 80 |
KCD Stadyumu Akıllı Büyük Taşınabilir Ip65 Led Taşkın Işık 50w
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Taşkın Işık |
|---|---|
| LED Yonga: | Yüksek Güçlü LED çipi |
| Malzeme: | alüminyum döküm |
Fabrika Doğrudan Yüksek Kaliteli LED Projesi 20w 30w 50w 100w 150w 200w LED Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |

