Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ explosion proof led floodlight ] eşleşme 36 Ürünler.
KCD IP66 Patlamaya Dayanıklı Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı Yüksek Lümen Verimliliği LED Projektör 50w-500w
| Işık Akısı: | 12000 Lm |
|---|---|
| Renksel Geriverim İndeksi: | 80 Ra |
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
Stadyum ve bahçe güvenliği için KCD Patlama Dayanıklı 400W SMD 3030/2835 LED floodlight
| Işık Akısı: | 10000 lm |
|---|---|
| Renksel Geriverim İndeksi: | 80 Ra |
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
Hareket Sensörü Patlama Korumalı 20w Projektör Dış Mekan IP65 Su Geçirmez
| Tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Taşkın Işık |
|---|---|
| Giriş voltajı(v): | AC 85-265V |
| Cri (ra>): | 80 |
Spor Salonu İçin Patlamaya Dayanıklı 100W 300W Led Solar Sel Işığı
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
KCD Patlama Kanıtlı Alüminyum Konut 1000W Dış Stadyum Işığı için Yüksek Güçlü LED Sel Işığı
| Işık Akısı: | 10000 lm |
|---|---|
| Renksel Geriverim İndeksi: | 80 Ra |
| Renk sıcaklığı: | 2700K, 3500K, 4100K, 5000K, 6000K |
KCD Hareket Sensörü Dışarıdaki Patlama Kanıtı LED Sel Işığı 100W Akıllı Deniz Bahçesi Sel Işığı
| Işık Akısı: | 3000 LM |
|---|---|
| Renksel Geriverim: | 80 Ra |
| Renk sıcaklığı: | 2700-6500K |
300W Yüksek direk su geçirmez LED Fırtına Işığı Futbol Spor Alanı Uzun mesafe patlama kanıtı
| Kullanımı: | Dış mekan |
|---|---|
| Işık verimi: | 100-150lm/ağırlık |
| Vattlık: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
Patlama Korumalı IK08 Elektrikli EK03 Dış Mekan LED Projektör Işıkları Yüksek Verimlilik 100-110lm / W
| Garanti: | 5 yıl |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 100-110lm/W |
| güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
Patlama Korumalı Suya Dayanıklı 30w Led Projektör Modülü Hareket Sensörü
| Uygulama: | Manzara |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Ürün adı: | Led Projektör |
Şarj Edilebilir Led Güneş Alacakaranlığı Şafağa Sel Işık Patlama Korumalı 100 watt yüksek güç su geçirmez IP65 okul için
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 120 |
| Çalışma ömrü (saat): | 50000 |

